D. E. O. servis se představuje

Prodejem elektronických kompenzačních pomůcek pro nevidomé a těžce zrakově postižené se zabýváme od roku 1996. Postupně jsme rozšiřovali naše služby od zaškolení práce s pomůckami po poradenství. V případě zájmu organizujeme také přednášky pro veřejnost (školy, knihovny atd.) týkající se problematiky kompenzace zrakového handicapu.

D. E. O. servis, s. r. o., je menší rodinná firma. Naším cílem je spokojenost klientů a vytváření podmínek pro dlouhodobou spolupráci. Ke klientům přistupujeme individuálně a flexibilně. S většinou z nich se osobně známe, udržujeme pravidelný kontakt, abychom byli schopni pomoci v případě, kdy klient naši pomůcku používá a chtěl by například začít využívat některou z jejích dalších funkcí. Samozřejmostí je poskytnutí záručního i pozáručního servisu.

Naší největší radostí a uspokojením je spokojený klient. Několik klientů, kteří našich služeb využívají pravidelně a kteří velmi dobře zvládají obsluhu i těch nejnáročnějších kompenzačních pomůcek, s námi spolupracují například při pořádání přednášek pro veřejnost či zaškolení nových klientů. 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.